Diskuze

Datum: 02.03.2009

Vložil: Lenka

Titulek: Re: foto

O.K. vypalim vsechno co najdu.

Datum: 24.02.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: foto

Fotky dám zejtra Ráďovi a ten to hodí na net. Fotilo ale spousta lidí, takže to budu muset ještě poshánět.

Datum: 27.02.2009

Vložil: Lenka

Titulek: Re: foto

Mám taky plno fotek z masopustu, tak ti to vypálim a určo doručim :o)

Datum: 23.02.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: masopust

Byla to super akce-štěstí je, že je to jen jednou za rok;o). Docela mě překvapilo, kolik masek vydrželo až do konce - lépe řečeno byl letos odpad úplně minimální.
Jak ve Zdíkovci?

Datum: 23.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: masopust

u nás akorát myslivec odpad...asi byl divnej vzduch, nebo máme už játra kamenný... :-))

Jak u nás? 8:00 hospoda - gulášovka - pivo - cesta po Zdíkovci - jednohubky, chlebíčky, koblížky, slanina, sulc, topinky, - becherovky, vodky, broskve, meruňky, magistry, fernety a vše co teče....cesta do hodonína: cesta po hodoníně - bramboráky, lahůdkový utopenci, zabijačková polívka, ledová becherovka... hospoda pivo, 22:00 já domů..., někteří Stachy a šibřinky....

přes dvacet masek, já kobyla, chudák malá - šichta těžká...

Datum: 23.02.2009

Vložil: Lída

Titulek: Re: masopust

To Kaňour: Tak doufám, že budou nějaká fota.. My jsme chtěli přijet, měli jsme i vymyšlené masky, ale Lídy angína vše vyřešila... jelikož jí nějak nemůžu doléčit, tak mám asi po nějakých akcí útrum:-(

Datum: 22.02.2009

Vložil: kaňour

Titulek: masopust

masakr

Datum: 22.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: masopust

jak výstižné...toto slovo nahradí opravdu různá široká pojedání....

Datum: 22.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: masky

tak jak jste to přežili...???

Datum: 20.02.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: bowling

Ty přezdívky jsem tam přidával já a tím jsem to takhle zmastil - dneska večer po hokeji se na to snad dostanu a uvedu vše na pravou míru;o).

Tak kolik pak máme u nás sněhu?

Datum: 20.02.2009

Vložil: MAK

Titulek: Re: bowling

nechci ti lézt do diskuze... :-)) ale do půl metru to nemá daleko...:-))) omlouvám se, už tu nejsem.... :-)) Jinak hezkej masopust, a doufám, že poměrná většina Vašich masek dojde na tu Vaši zábavu... :-)))

Datum: 19.02.2009

Vložil: Pavla

Titulek: oprava bowlingu

Teda Lído nemusela si ty výsledky z bowlingu uvádět na pravou míru, sice jsem byla po Péťovi nejhorší, ale pochvala se mi líbila:))

Datum: 19.02.2009

Vložil: Lída

Titulek: Re: oprava bowlingu

Promiň, promiň:-)) teda, to koukám, že sem taky někdo chodí:-)))

Datum: 19.02.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Masopust

Teda Lído, to jsem si myslel, že jsi zodpovědnější;o).
Já jsem taky ještě nezačal cvičit, tak nevím, jestli to letos vůbec přežiju.

Jak říká Láďa-máme problémy, tak to řešíme alkoholem:o)

Datum: 19.02.2009

Vložil: Lída

Titulek: Re: Masopust

:-)) Nooo, nejhorší je, že ani dneska nevím, za co půjdu:-) Tak já budu hrát s vámi - to už bych měla masku:-) koupim trubku v hračkářství a bylo by to:-)

Datum: 17.02.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: článek

Dík za upozornění - o víkendu to snad upravím.

Jinak jsem přidal o víkendu historii holek z Áčka a na úvodní straně se vám při kliknutí na masopust zobrazí plakát.

V sobotu to bude asi krutý - sníh, mráz ... Ale o to víc nám bude chutnat;o).

Datum: 17.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: článek

když už budeš opravovat, tak v historii máš na začátku, že nabízíš první VERZY.... :-)) ale nic ve zlým, máte tvrdou historiii..... :-)))

Datum: 17.02.2009

Vložil: Lída

Titulek: Re: článek

Což krutý,ale já ještě nemám masku:-)))Letos si dám nějakou normální, abych to neodchvípala - i když to se mi většinou nestane:-)

Datum: 16.02.2009

Vložil: Lída

Titulek: :-)

Koukám, koukám... Peťo, super, jen drobná úprava - ne Pavly, ale Pavla Rychtářů od Petruši:-))))))))))

Datum: 15.02.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: článek

Zdar MaKu, článek psala Lída a já jsem udělal jen drobnou korekturu. Do Makovek to má ale ještě daleko;o). Každopádně dík za pochvalu.

Jo a nezlob na stránkách ligy Láďu;o).

Datum: 15.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: článek

Lído, nechceš psát místo mě, že bys psala za 2,nenapsal bych to líp... :-)) Láďu hodněě dlouhou zlobit nebudu... :-)) jináč se připravte pořááádně na masopust, bude to náročný... :-)))

Datum: 15.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: dobrej článek

dobrej článek o bowlingu... :-)) autor je šikovnej.... :-)))

Datum: 04.02.2009

Vložil: Lída

Titulek: bowling

Peťo, nesmíš všemu moc věřit:-)) S tím dobrým hraním bych mlčela, ale legrace byla - což je hlavní:-)
Sraz u Bručouna se mě zřejěm netýká, jelikož pokud bude sníh a nebude takhle hnusně teplo, tak razím jezdit a to bych se tam buď ukázala až hodně dýl a nebo vůbec. Každopádně doufám, že spousta nezklame:-)))

Datum: 04.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: bowling

co tím chceš říct, že kecám...??? :-)))))) No, někdy i stále...:-))))

Datum: 04.02.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: PROMÍTÁNÍ

V sobotu 7.2. od 18h promítání DVD ŠHL 2008. Sraz v 17:30 U BRUČOUNA. Tam domluvíme posádky a ostatní detaily.

Datum: 03.02.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: odveta odvety

Jasně Maku;o). BUdeme dělat taky něco jinýho než hrát bowling?
Odveta musí vyjít na 100%, zbytek ukáže čas:o). Teď, když už umí Lída tak dobře hrát, byla by škoda toho nevyužít.

Datum: 02.02.2009

Vložil: Lída

Titulek: Bowling

To Mak: Tééda, teď sis šplhnul. Já čekala, že mě trošku povzbudíš:-) Příště akorát musím zlepšit docházku na stanoviště, nějak jsem s evždycky zapomněla:-)

Datum: 02.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Bowling

dyť Ti to šlo, sem tam žlábek, no a... :-))) Jak to vidíte, někdy v březnu odvetu, až se vystřízliví po masopustě... začátkem dubna odvetu za odvetu odvety, v půlce dubna odvetu odvety za odvetu odvety.. a než bude okrsek, tak dáme odvetu za odvetu odvety za odvetu odvety... :-)))))))

Datum: 01.02.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: tak jak

Tak jak to včera dopadlo. Doufám, že jste neudělali Budilovu ostudu ;o). Maku odvety se už určitě zúčastním.

Datum: 01.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: tak jak

no jak no.... Venu zásadně nebrat, kazí Vám průměr, jeho 146 je fakt haluz.. mírně ste vyhráli cca o 150....já Ti to pošlu...ale všechna čest, kdo to hrál poprvý - Lída hlavně - a všem co se od minule zlepšili.... :-)))

Vyhledávání

Kontakt

SDH Budilov Radek Novotný
Budilov 38
384 81 Čkyně