Diskuze

Datum: 16.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Re: ...zábava

Přesně tak. Mluvil jsme o Párty už s hodně lidma a většina by přijela na jakoukoliv kapelu. Jde totiž o atmosféru, kterou si tam uděláme my sami a ta byla zatím vždycky super. Na prvních ročnících jsme chodili po kotníky v blátě a stejně se pařilo jak o život;o).

Datum: 15.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: anketa

Koukám, že je tady nějak mrtvo. Budu muset zase vymyslet nějakou pořádnou anketu;o).

Datum: 15.04.2009

Vložil: Mak

Titulek: Re: anketa

to hlasování mi chybí... :-)) tak dej anketu, jestli je třeba rozhodné věci řešit anketou.... :-))

Datum: 13.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: ...

tak kerak ste ten štítkov přežili....

Datum: 13.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: ...

Bylo to náročný, ale stálo to za to ;o).

Datum: 12.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: ...

tak zaplaťpánbůh že je konec hlasování, .... Teď už to snad bude normální diskuze... :-)

Datum: 10.04.2009

Vložil: Lída

Titulek: Wau:-)

nic proti, ale vůbec jesem netušila, jak 1 anketa může zamávat se všema. Pro Peťu - upřímně bych se na hlasování a řečí všech tady vykašlala. Co třeba při okrskové soutěži udělat tak trochu anketu? Ať se členi vyjadří, koho chtějí.. Hádky lidí tady nejsou o ničem, kor pod přezdívkama, které neznáme...

Datum: 10.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: ...

víte co, máme se tu hádat... tak se to co rok bude střídat - unikol, Pohoda a Defacto .-... a fertig....

Datum: 10.04.2009

Vložil: Pepan

Titulek: Re: ...

já se tam stejne pobleju jako každej rok:D tak mě je to jedno.. se tu třeba kvuli tomu poperte....

Datum: 10.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Re: ...

taky dobrej názor... :-)))))))

Datum: 10.04.2009

Vložil: Princezna

Titulek: Anketa

Co je to za debila ten drak, ať ukáže jak hraje on sám a pak může říkat že je to hrůza,jestli máš nějakej problém tak si to jdi psát jinam draku zdar

Datum: 10.04.2009

Vložil: Sigr

Titulek: Re: princezna

no narozdíl od tebe aspon nejni sprostej.pockej,nejses ty jedna z tech co naklikavaj?:-)))jdi na piskoviste a bude vsem dobre.papa

Datum: 10.04.2009

Vložil: drak

Titulek: Re: Anketa

slečno hraju 15 let, klidně změříme síly, teda jestli na to máš....

Datum: 10.04.2009

Vložil: sígr

Titulek: pro draka

ty hraješ 15 let a ja bych se vsadil,žr tolik ji mozna jeste nejni a nebo maximalne ted nekdy bylo :-)

Datum: 10.04.2009

Vložil: drak

Titulek: ...

Vim, že jste to mysleli dobře, ale holt někdo chce zviditelnit svoji kapelu. Nemyslel jsem to nějak zle jen, ale prostě jsem chtěl říct svůj názor na tuhle anketu, že to s oblíbeností nemá nic společného. Tak se mějte hezky a uhaste žízeň :-)

Datum: 10.04.2009

Vložil: sígr

Titulek: Re: ...

hele draku neřeš to,mně se to taky nelíbí,ale co s tím naděláme.Já myslím, že to vidí všichni a kluci na výborce to taky podle toho vyhodnotí. Smutný je, že si klikaj nejspíš lidi z tý kapely...škoda,docela mě zajímalo jaká bude oblíbenost každý kapely,ale takhle to hold posoudit nejde...No snad to bude Unikol,sem docela zvědavej na "Vaší" rodačku v dané kapele...:-)tak čus a fair play!:)

Datum: 10.04.2009

Vložil: drak

Titulek: Re: Re: ...

jen tak pro info nejsem z kapeli Unikol :-) jsem nestraná osoba

Datum: 10.04.2009

Vložil: Honák

Titulek: ....

Ahoj Kaňoure, tvoje anketa nebyla rozhodně špatným nápadem. Nicméně po-té, co se stala lehce průstřelnou ztratila význam i hodnotu. O tom, že stačí nastavit v možnostech prohlížeče vymazávání cookies a hlasovat do nekonečna už ví asi každý. Proto si myslím, že by bylo lepší se o kapele rozhodovat na vaší výborovce, než aby o tom tady rozhodovalo pět lidí v neděli dopoledne ;-)
Ve Štítkově zdar

Datum: 10.04.2009

Vložil: drak

Titulek: Re: ....

přesně tak Honáku, tahle anketa je naprosto o ničem, protože o tom rozhoduje jen pár lidí. Když je zde návštěva celkem 823 a počet hlasů je celkem 1029. No není to zvláštní? :-)

Datum: 10.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Re: ....

Myslel jsem to dobře, ale dopadlio to přesně naopak - škoda, zapoměl jsem že jsem v čechách.

Datum: 06.05.2009

Vložil: Dušan Říha - Pohoda

Titulek: Re: Re: ....

jmenuji se Dušan Říha a jsem z kapely Pohoda a docela klidně Vám ted ušetřim ty Vaše další blbý řeči vynechte nás a Druhej dech z týhle stupidní ankety protože my už stejně máme plnej i příští rok takže o tuto akci nemáme zájem, hrajeme pro lidi , který nás chtěji a jestli na nás přijde nějakej zakoplexovanej idiot co si říká drak to je nám uplně jedno. Ostatně jestli chce může mi to říct do očí.
Považujeme tuto věc za ukončenou a už nás laskavě do žádných anket nedávejte.

Datum: 09.04.2009

Vložil: drak

Titulek: ....

No chtěl jsem jít na tu kalbu v Budilově, ale když tam bude hrát Pohoda a Druhej dech tak se tam nechystám, to je fakt hrůza. Ty hlasy si snad dávají oni ne?

Datum: 09.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: ....

Draku sice Tě neznám, ale nemůžu souhlasit. O všech kapelách, které jsem dal do ankety si myslím, že hrajou dobře a hlavně jsem reagoval na poptávku lidí z předešlých akcí. To, jestli se někomu ta nebo ona kapela líbí nebo nelíbí, je pouze jeho názor, kterej samozřejmě respektuju, ale přijde mi nevhodný ho psát sem.

Chápu, že lidi ovlivní, jaká kapela na akci hraje( já si taky vybírám jen zábavy, kde hraje kapela, která mi vyhovuje), ale bohužel se nejde zavděčit všem.

Datum: 09.04.2009

Vložil: drak

Titulek: Re: Re: ....

no trochu se v týhle branži pohybuji, takže se v tomhle trochu vyznám a vim jakej je všeobecný názor na tyhle kapely (Pohoda a Druhý dech) a vim, že kvůli tomuhle tam spostu lidí který znám nepřijedou, ale já zas respektuju tebe, takže když se ti líbí proč ne, nadruhou stranu zase nestojí tolik jako živá kapela

Datum: 10.04.2009

Vložil: Ja

Titulek: Re: Re: Re: ....

Draku:Druhej dech i pohoda jsou zivi kapely,je videt,ze se moc nevyznas.No a ze se tobe nelibi...,ale kanour zna hodne lidi co sem jezdi pravidelne a ty sem prijedou,protoze jim to proste nevadi. :/ a jestli s tim mas ty nakej osobni problem,tak ho sem prosim netahej.

Datum: 10.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Re: Re: Re: ....

Pánové hlasování končí až v neděli, takže ještě není nic jasného. Zatím je rozdíl úplně minimální.

Pravda je, že v každé z těchto kapel znám docela dost lidí osobně, proto se mi moc nelíbí tahle diskuze. Je jasný, že je rozdíl, jestli hrajou v kapele 3 lidi nebo 9, ale to sem myslím nepatří. Všechny kapely v anketě jsou z blízkého okolí a mají své příznivce a odpůrce, kteří přijedou nebo nepřijedou.
Mám spoustu kamarádů, který by přijeli na párty i kdyby tam hrála jakákoliv kapela, protože je to prostě dobrá akce.

Necháme tomu prostě volnej průběh a uvidíme;o).

Datum: 10.04.2009

Vložil: drak

Titulek: Re: Re: Re: Re: ....

asi tomu nerozumíš ty, obě dvě nejsou živé kapely hraje jim nejméně polovina nástrojů z flashky v klávesách asi nevíš jak to chodí... osobní problém nemam prostě nejsou muzikanti... to mi vadí. Živé kapely jsou např. Topband, Apolo, Defacto, všechny nástroje, který tam slyšíš jsou jedině naživo a nic nepředstírají a to jsou podle mě muzikanti a ne ti, kteří pouští něco z flashky.

Datum: 08.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: Štítkov

jdete do štítkova, ne? přeci jenom nejen trénováním je živ člověk.. a taky je třeba pít.... :)

Datum: 09.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Štítkov

Přesně tak MaKu ;o).
Do Štitkova samozřejmě jdeme.

Datum: 10.04.2009

Vložil: Lída

Titulek: Re: Re: Štítkov

Tak já doufám, že se dostanu, ale moc tomu nedávám. nějak jsem s tím časem úplně zabitá.-) Každopdáně aspoň se vyhnu mlácení:-)

Vyhledávání

Kontakt

SDH Budilov Radek Novotný
Budilov 38
384 81 Čkyně