Diskuze

Datum: 30.03.2009

Vložil: Lída

Titulek: Re: Re: odveta...

Já jsem taky pro, jen nevím, jak to bude s časem:-(

Datum: 25.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Brigáda

Děkuju všem za účast na sobotní brigádě. Konečně máme všechno uklizené a spálené.

Datum: 26.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Brigáda

hele, do kdy ještě máte teda obcházet ty počítače a schánět hlasy pro unikol... ?:))))))))))))))

Datum: 26.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Re: Brigáda

Teda máme... !!!!! šotek holt.... :-)))))))))

Datum: 19.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: třeba mají...

třeba mají takovou návštěvnost.... :-)) třeba už máte víc lidí tady, než třeba Výškovice na svých stránkách... :-))

Nejen unikkoláci ale i pohodáři určitě obešli své počítačové učebny.... :-))

Datum: 18.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Brigoška

V sobotu 21.3.2009 sraz v 9h u hasičárny. Musíme douklidit zbytek cesty z Budilova do Bošic. Na poslední brigádě nás bylo jen 6, tak musíme jít ještě jednou. Traktor je domluvenej, takže by jsme měli mít kolem oběda hotovo. Záleží samozřejmě na tom, kolik lidí přijde.

Datum: 17.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Anketa

No, pomalu začínám věřit na roboty a nebo na počítačové školní učebny... ;o)
O víkendu se domluvím s klukama a dám sem termín ukončení.

Datum: 17.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Anketa

oni to Pohodáři ještě zdramatizujou... ale taky jsem ráno koukal, dva dny jsem tu nebyl... ty jo...

p.s. ten můj příspěvek dvanáctyho byl opravdu myšlen jako vtip... :-))

Datum: 18.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Re: Anketa

To je jasný MaKu - chápal jsem to tak ;o)

Datum: 17.03.2009

Vložil: Wenna

Titulek: Re: Anketa

A co třeba, že teprv začal hlasovat Fanklub Unicolu??? :-) Kaňoure, představ si jak se bude cítit zpěvačka na domácí půdě, to bude teprv atmosféra potom...;-)

Datum: 18.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Re: Anketa

No vidíš - s těma fandama mi to nedošlo;o).
Zpěvačka bude sice zpívat, ale bude nám zase chybět jeden člověk ve stánku:o(.

Datum: 18.03.2009

Vložil: Lída

Titulek: Re: Re: Re: Anketa

Počkat, kdo tam zpívá? Zjišťuji nějaké výpadky:-) teď čtu o brigádě, snad se dostavím - na žádné jsem nebyla, jelikož jsem o nich nevěděla a teď moc práce.. Když nebudu muset pracovat o víkendu, tak přijdu:-)

Datum: 18.03.2009

Vložil: Wenna

Titulek: Re: Re: Re: Anketa

No Kaňoure, myslim si, že na todle by si ani myslet neměl... Za tu atmosféru co bude, si myslim že jedna osoba ve stánku je prd...:-))

Datum: 18.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Re: Re: Re: Anketa

For Lída: Ještě to sice není úplně oficiální, ale je to někdo z Budilova. Napsat to sem ale musí sama;o)
Nevím kolik lidí přijde, takže jestli budeš moct, určitě doraž - bude to fakt max. do 13h

For Wenna: To s tím stánkem jsem samozřejmě myslel jako vtip :o). Každopádně fanoušci Unikolu zapracovali zodpovědně.

Datum: 19.03.2009

Vložil: Monika

Titulek: Re: Anketa

ahoj všichni, jak tak pozoruji anketu o kapele - docela bych dala za pravdu Peťovi o robotech - když vidím, že "přes noc" některé z kapel přibylo cca 50 hlasů, docela začínám pochybovat ...... jestli kdy měly naše stránky takovou návštěvnost.....ale to těžko někdo změní........věřím, že nakonec bude party stejně super, ať vyhraje ten nebo ten.....

Datum: 12.03.2009

Vložil: Míša

Titulek: anketa

Zdar Peťo do kdy je to hlasování?docela to pěkně narůstá

Datum: 12.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: anketa

dokaď to unikol nevotočí... :-))))

Datum: 11.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: anketa

Zdar všichni, musím říct, že mě ten nárůst hlasů taky dost překvapil. MaKu nevím, jestli je to robotama a nebo si to mezi sebou řekli spolužáci kluků z Druhého dechu.
Každopádně mě těší, že už hlasovalo přes 70 lidí. Je jasný, že někdo mohl obejít jen počítače, ale určitě to přineslo osvětu těchto stránek a o to jde především.
Já myslím, že příznivci Unikolu se tak snadno nedají.

Datum: 11.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: anketa

nebůj, začíná Star Wars: neboli impérium vrací úder... :-)))))

Datum: 11.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Re: anketa

Nooo, začíná to bejt mazec. Ještě čekám, že zabere Defakto - tak uvidíme.

Datum: 10.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: anketa

pak prej že tu Kaňoure nejsou roboti... :-))) když jsem ve 16 hodin odcházel, tak Pohoda měla asi 17 hlasů.... :-)))

Datum: 06.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: brigáda

V sobotu 7. března od 9h sraz u hasičárny. Budeme vyřezávat cestu z Budilova do Bošic a prostor pod cvičištěm. Všechno budeme dávat na hromady, pak svezeme traktorem a spálíme. Kdo máte čas, přijďte.

Datum: 09.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: brigáda

Děkuju všem statečným za účast na sobotní brigádě. Myslím si, že v 7 lidech jsme udělali maximum. Vyřezáno máme komplet, ale nestihli jsme všechno uklidit. Kolem rybníku je to uklizeno včetně spálení a připraveno na odvoz je to až k rozcestí. Čeká nás ještě jedno pracovní dopoledne na úklid k Bošicům a odvezení.
Doufám, že účast bude lepší.

Datum: 05.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Kapela

Klárko Ty a pod vlivem polaru - to se mi nějak nezdá;o).

Myslím si, že by tahle papela stejně neměla moc šanci, protože je z daleka. Anketu jsem tam dal nejen proto, že chci, aby jste si to rozhodli mezi sebou, ale hlavně proto, že každá kapela má množství svých fanoušků, který jezdí tam, kde hrajou. Čím víc lidí, tím lepší zábava.

Na Unikolu třeba očividně zamakal Zdíkovec;o).

Datum: 05.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Kapela

teĎ jsem si toho vším, dík...doufám, že tu nemáš Hladovo roboty... :-))

Datum: 05.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Re: Kapela

Neboj MaKu - ty jsou jen na kvalitních stránkach;o). Tady v tom jede jen Zdíkovec a fanouškové Unikolu:o).

Datum: 04.03.2009

Vložil: Klára

Titulek: kapela

Do ankety bych možná ještě přidala kapelu Talisman. Hráli ve Štítkově na poslední zábavě a hráli fakt pěkně, moderní i dechárny. Jen doufám, že si to správně pamatuju a nebylo jen tím polarem:))).

Datum: 03.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Kapela

Jelikož nechci řešit zase to, jak dobrou nebo špatnou kapelu jsem objednal na zahradní párty, uděláme to letos trošku jinak.
Na úvodní stránce je nově vložena anketa. Dle výsledku ankety následně domluvím kapelu.

Rozhodování je tedy na všech z Vás, kteří chodíte na tyto stránky;o)

Datum: 02.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: foto

Lenko vypal mi prosím spolu s masopustem i fotky za rok 08 (vše, co máš). Koukal jsem do compu a moc tam toho nemám.

Jinak do sekce FOTOGALERIE přidal Radek fotky ze sozon 2005, 2006, 2007

Datum: 02.03.2009

Vložil: KAŇOUR

Titulek: Re: foto

Tak zatím jen 04, 05, 06 - vše je na Rajče.net

Vyhledávání

Kontakt

SDH Budilov Radek Novotný
Budilov 38
384 81 Čkyně