Diskuze

Datum: 06.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: odveta

pokud se Vám chce, čekáme Vás na odvetě, abysme Vás mohli vynést z drah.... :-)))) bohužel až 2.5. od 8 hodin mají ve vimperku na bowlingu volno...

teď v sobotu se pochopitelně většina připravuje na zábavu do štitkova.. :-))) 18.4 tam již někdo hraje a 25.4. má dechovka ples... takže pokud chcete, tak Vás smeteme druhýho... :))) teda pokud něco neosvobozujete... :-))))))))

Datum: 07.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: odveta

MaKu koukám, že máš sobotní víkendy dokonale zmáknutý;o). Já myslím, že jsi termín zvolil dokonale :oo). Ve Štitkově je zábava v sobotu nebo v neděli?

Datum: 07.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Re: odveta

myslím, že v neděli... :-))))

Datum: 06.04.2009

Vložil: Lída

Titulek: ...

No, myslím, že na tý výborovce to bude docela důležitý.. Už jste, Peťo, začli trenovat?:-)

Datum: 07.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: ...

Ještě ne, ale už by to pomalu chtělo ;o)

Datum: 06.04.2009

Vložil: sígr

Titulek: hlasování

Nazdar všichni. Jen něco k tomu hlasování. Nechápu,že někdo může hlasovat víckrát,že ho to baví...Ja dal hlas Unicolu a docela sem se těšil až si tam zahrajou a ja zaparim. Taky sem mohl dat hlas svoji kapele,ale proc. rad si poslechnu konkurenci. Ta anketa je celkove na zvazeni...Muj nazor je,at tam hraje Unikol,tak cus a v cervenci

Datum: 05.04.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: hlasování

Chtěl jsem to hlasování udělat hlavně pro lidi, který se zůčastní Budilovské párty a dal jsem tam kapely, který znám a jsou z okolí.
Každej rok jsem slyšel dva druhy názorů - jedni říkali, že kapela byla super a druzí, že by chtěli nějakou jinou. Toho jsem se chtěl letos vyvarovat - proto jsem sem dal hlasování.
Bohužel to dopadlo tak, že to někdo obešel a hlasy sem připsal - u takovýchto stránek to nebude nic moc složitého.
Spíš musíme na výborovce probrat, jestli vezmeme hlasování vůbec vážně.

Datum: 03.04.2009

Vložil: Lída

Titulek: ...

Jako, když se Peťa rozhodne sám, tak zase všichni okolo budou mít řeči a nikdo mu to do očí neřekne, že se mu ta kapela, kterou vybral, nelíbí. A myslím, že jeho email je docelaveřejný že pokud někdo chce, tak se s ním může dohodnout nebo dát veliteli návrh, který to přednese na schůzi,co?
Mě osobně je to jedno, já se podřídím... Mě se taky líbí třeba Defacto, ale abych se kvůli tomu hádala, že někdo chce něco jinýho - to mi nesedí..
To Hodboďák: Po mých dalších angínách se divím, že jsem ještě na živu, ale jsem:-) Každopádně mám nařízeno šetřit se, šetřit se, šetřit se.. Jenže termíny volají, takže pracuji, pracuji, pracuji...:-)))

Datum: 03.04.2009

Vložil: Mak

Titulek: Re: ...

já řeči mít nebudu nebůj..ať tam bude hrát kdo tam bude hrát... :-))) já myslím, že tam zase podržíme poslední... :-)))))))))

Datum: 03.04.2009

Vložil: Hodbodák

Titulek: Re: Re:

tak to pardo,to sem neve.to asi budtim že mi tyhle kapely nic neřikaj.ja redši něco jinýho

Datum: 03.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Re: Re:

já v mém případě zůstanu případně i na Metalliku, AC DC, nebo i těhotnýho yežka.... :))))))))))))))))))))))))))))))

Datum: 02.04.2009

Vložil: Tomas T.

Titulek: Hlasování

No tak to hlasování mi příjde sakra divoký...Tady ty čísla skáčou až se tomu nedá věřit... Jinak pro Nox13:Máš možná hezký s Hlinkou, ale tohle sem nepatří.To si piš někam jinam.

Datum: 02.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Hlasování

možná měl se Kaňour tenkrát rozhodnout sám...a nedávát hlasování, dyť je to jedno...

Datum: 02.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Re: Hlasování

to už nemá nic společnýho s regulerním hlasováním....

Datum: 03.04.2009

Vložil: Hodbodák

Titulek: Re: Re: Hlasování

to je těžký rozhodnout sam.co člověk to názor. já třeba neví proč tám je Unikol. vždyttam neni v kapele nikdo kdo by měl nejakej vztah k Budilovu.

Datum: 03.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Re: Re: Hlasování

teď už je....

Datum: 02.04.2009

Vložil: Nox13

Titulek: Hlinka

Hlinka neumí chlastat a je teplej

Datum: 02.04.2009

Vložil: Hodbodák

Titulek: Re: Hlinka

Nox13 jestli ses do Hlinky zabouch a o tě nechce tvuj problem nas to tu nezajíma tak stim otravuj jinde

Datum: 02.04.2009

Vložil: Nox13

Titulek: Hlinka

Hlinka smrdí.

Datum: 01.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: vyšší matematika

hele, mám problém s vyšší matematikou...koukám na hlasování, nepřímá úměrnost: 16 návštěv = 40 hlasů...:))))))))))))))))))))))))))))) asi jsem chyběl na přednášce... :))))))))))))))))))))))))))))))

Datum: 01.04.2009

Vložil: Hodbodák

Titulek: hlasování

s tim hlasovánim je to nejaký dojebaný,neda se to brát asi vážně a odveta.čim dřív vás budem zas moct vykleonout tim líp.Peto,jeste si mi neposlal ty navrhy s nápisama.

Datum: 01.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: hlasování

máš nakázáno házet se šátkem na očích a zády ke kuželkám... :-))))))))))))))

Datum: 02.04.2009

Vložil: Lída

Titulek: Re: Re: hlasování

Tak to nevím, jestli Tě poslechne:-))

Datum: 02.04.2009

Vložil: Hodbodák

Titulek: Re: Re: Re: hlasování

né né rozhodně poslouchat nebudu. už mate nejake bliší termín. Lido ty si naživu?

Datum: 02.04.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Re: Re: Re: hlasování

25.4 nebo 18.4 nebo až 2.5.. zejtra uvidím....

Datum: 29.03.2009

Vložil: Míša

Titulek: Anketa

co je to tu za bordel,když vedla Pohoda tak šlo hlasovat pořád a když vede Unikol tak to nejde.Nemuseli jste dávat vůbec žádný hlasování!!!

Datum: 29.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: Re: Anketa

... a ty myslíš, že nám to furt šlo.... ?

Datum: 30.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Anketa

Míšo, to bylo určitě tím, že jsme právě aktualizovali stránky. Teď už by to snad mělo jít normálně.

Jinak hlasování bude ukončeno 12.4.2009 ve 12:00. Musím pak zavolat kapelníkovi výsledné kapely a domluvit to.

Datum: 26.03.2009

Vložil: MaK

Titulek: odveta...

jo, co odveta boulingu, máte zájem... co takhle konec dubna....

Datum: 27.03.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: odveta...

Já jsem pro ;o)

Vyhledávání

Kontakt

SDH Budilov Radek Novotný
Budilov 38
384 81 Čkyně