Plovoucí čerpadlo NIAGARA

      Při nákupu Forda tranzita nám zbyly ještě nějaké nevyužité peníze z  grantu a tak jsme se rozhodly pro koupi plovoucího čerpadla. Pro čerpání zatopených sklepů je to ideální věc. Původně mělo jít o čerpadlo podstatně slabší, ale po přečtení a srovnání všech čerpadel vyhrálo právě toto. Motor Honda 5,5kW a výtlak stejný jako PS 12, tedy 1200 l/min,  navíc béčková koncovka pro připojení hadice  hovoří jasně.

 

 

Přívěsný vozík na PS 8

     Přívěsný vozík na PS 8 se snažíme udržovat stále v  původním stavu. Myslím si, že by byla škoda nemít všechny věci související s  první budilovskou mašinou v  pořádku.

Přívěsný vozík na PS 12

       Přívěsný vozík na PS 12 je vybaven věcna na zásah, v  případě požáru zapřáhneme vozík za Kačenu a jedeme do akce.

Sportovní terče s digitální časomírou a laserovou závorou

    Sportovní terče jsou takovou naší malou odyseou. Začali jsme nákupem trubek a plechů, řezali, svařovali, brousili, natírali… , když už to vypadalo, že jsou hotové, sehnali jsme majákovou rampu. A tak se začalo skoro odznova, tentokrát  jsme již přikoupili i nástřiková čidla. Jenže to bylo za chvilku zase málo. Takže jsme koupili startovací pistoli, centrální digitální jednotku a také doteková čidla. Poslední koupený díl je laserová startovací závora. V  současné době už nám chybí doladit už jen několik detailů a vše by mělo fungovat tak, jak má.

Vyhledávání

Kontakt

SDH Budilov Radek Novotný
Budilov 38
384 81 Čkyně