Pouťová zábava v Budilově 29.9.2007

30.09.2007 20:00

Pouťovka v Budilově je vždycky vzhledem k velikosti sálu spíše komorní akcí - kdyby přišli všichni členové našeho sboru, bylo by narváno. Bohužel tomu tak není a nebýt kluků a holek ze Zdíkovce, zůstal by dokonce 1 stůl téměř prázdný. Na zábavě tedy byl téměř maximální počet lidí - něco kolem stovky. Skvělá kapela UNIKOL hrála široký repertoár od dechovek až po pořádnej nářez. Na parketu bylo od začátku do konce plno, panovala skvělá nálada a pařilo se jak o život. O půlnoci proběhlo losování bohaté tomboly, která čítala v letošním roce 116 cen. Tímto bych chtěl poděkovat všem členům SDH Budilov, kteří do tomboly přispěly. Celkově se zábava opravdu vydařila. Kapela končila po 3 hodině ráno a v hospodě se končilo až v půl 6.