Diskuze

Datum: 01.02.2009

Vložil: MaK

Titulek: tak jo

Tak Vám děkuju, že jste přišli, že jste trochu ....no, no, no - víc vrhli než my :-)) (za což počítejte s odvetou....) že jste popili a že jste si zahráli... .-))

Datum: 31.01.2009

Vložil: MaK

Titulek: jo, na tohle jsem zapomněl...

abych byl z obliga... :-)) chtěj víceméně čistou obuv, nejlépe kecky bez lodiček.... :-)

Datum: 28.01.2009

Vložil: MaK

Titulek: bowling

není nutný to rušit jednu dráhu, včera jsem tam byl hrát, čas na sobotu 20:00 - 24:00 jsem pani potvrdil, takže si určitě zahrajou všichni.... :-)) možná, že budou dva mančafty zdíkovecký..(při dobrý vůli..) jinak jsem psal i do Bohumilic, ale nevím, jestli příjdou..

jinak se může pít, kulábr hrát, šipky zapichovat, ten " hokej" hrát, a na báře chlastat a nebo mít jinou náplň... :-)))

jediný, čeho se bojím, je forma, včera ty mrchy mě něák nechtěli padat a snažili se tý kouli vyhejbat... :-)))

Datum: 28.01.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: bowling

No paráda, jsem rád, že jdete. Už jsem si začínal myslet, že budu muset napsat Makovi aby jednu dráhu zrušil.

Užijte si to a žádnou ostudu;o)

Datum: 28.01.2009

Vložil: Lída

Titulek: bowling

Já tedy taky razím, takže doufám, že to družstvo dáme. když ne, tak aspoň popijeme:-)

Datum: 28.01.2009

Vložil: Pavla

Titulek: bowling

Ahojky všem, doufám, že nebude vadit moje přihlášení na bowling na poslední chvíli a že nás možná bude i víc. My se samozřejmě přizpůsobíme a nemusíme hrát všichni. Plánování nám v Zahoří nějak nejde:). Tak se těším v sobotu.

Datum: 26.01.2009

Vložil: Ouško

Titulek: Bowling 31.1.2009 od 20:00

Zdravím Všechny,
tímto chci přihlásit na bowling mě a Any. Doufám, že dáme dohromady alespoň jedno konkurenceschopné družstvo, abychom měli šanci porazit naše kolegy ze Zdíkovce. Mějte se a Picsss v sobotu... :-) (||)>

Datum: 25.01.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: úprava_stránek

Dneska jsem vložil do sekce družstva fotky a sestavy a trošku předělal úvodní stranu.
Případné náměty na úpravy nebo vzhled stránek mi prosím pište sem.

Datum: 22.01.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: tak jak

Zdar MaKu, všem jsem to poslal smskou, ale reakce žádná. V sobotu máme výročku, tak zjistím kolik lidí půjde.
Já na 100% nejdu - taťka má padesátiny.

Datum: 21.01.2009

Vložil: Mak

Titulek: tak jak.

zdartě, tak jak to Kaňoure, dopadlo, doufám,že přijdete... :-))

jinak objednáno jest,

sobota 31.1. obě dráhy od 8 do půlnoci, pak je možno dolejšek navštíviti, něco zde popíti a pořádně popařiti.. nebo jiné zábavy po okolí navštíviti... :-)

Datum: 16.01.2009

Vložil: MaK

Titulek: boulíg

obě diskuze výsledek:
předpokládám, že už se nikdo nevyjádří...takže
31.1 - lída, Buky, Honák, eliška, Wenna, já a Verča je to jedno...
7.2. - Já a verča je to jedno, KAňour
no budiž - Mates...

takže 7 ku 3 ku 1, takže pokud nebude nic zvláštního,nic do toho nevleze, tak 31.1. se snad sejdem...

Datum: 16.01.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: boulíg

MaKu dneska jdu na jedno, tak jestli bude někdo v hospodě, řeknu jim to. Necháme to otevřený do pondělí ráno a pak se domluvíme.

Datum: 14.01.2009

Vložil: Kaňour

Titulek: Bowling

Já jsem pro 7.2.

Datum: 09.01.2009

Vložil: MaK

Titulek: P.s.

p.s. viděl bych tenhle průzkum tak do příštího pátku a uvidíme....

Datum: 09.01.2009

Vložil: MaK

Titulek: bowling

vznesl sem požadavek na bowling a mám to prej nějak zpuktovat...

dobře tedy bowling.. tak začnem.... pátek 23.1.,30.1, 6.2., 13,2, 20.2 sobota 24.1. 31.1, 7.2., 14.2., 21.2.... pak už asi začnou masopusty....

vynecháme všechny maturáky, svatby a sobáše, křtiny, tři krále, masopusty, štanda, rozvody, pohřby apod....**02**02

přípomínkujete sem.... **02**02 a nejbližší datum vyberem a vrhnem... :-))

osobně bych to dal toho 31. nebo 7¨.2...

Datum: 31.12.2008

Vložil: MaK

Titulek: njů jár

tak štasnej novej rok a celý rok, a bohatou oslavu silvestra, a česnečku na plotně.... :-)))

Datum: 31.12.2008

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: njů jár

Děkujeme MaKu, Zdíkoveckým přeju za Budilov hodně šumivého pítí a dobré nálady pro dnešní večer. V novém roce 2009 hlavně sportovní úspěchy a pohodu v týmu.

Datum: 22.12.2008

Vložil: Kaňour

Titulek: for Mak

Zdar MaKu chceme to dát všechno na tyhle. Tamty stránky jsem dělal jen tak z hecu a všechny věci z nich už jsou přetažený sem. Ale až budu dávat přesměrování na tyhle, bude mi to líto.

Datum: 23.12.2008

Vložil: MaK

Titulek: Re: for Mak

ale jo zamrzíto, ale jste jedna parta, tak proč nebejt na jedněch stránkách.. :-))

jinak reverse ze starých stránek...:-))))

Tak hezký Vánoce, hodně dárků pod stromečkem, kapříka bez kostí a příští rok hlavně zdraví, štěstí, fungující mašinu, ať vám to stříká.... chlapy, no, nejlépe za námi...
resp. užívejte chvil, kdy jste před námi...:-))))
neboť "kucí" my Vás ještě poženem....

no a holky, nechť dáte těch dvacet, na to se těším...:-))))

doufám, že sem ostatní zdíkovecký napíšou, kdyby ne, tak za nás

MaK

Datum: 21.12.2008

Vložil: MaK

Titulek: nu nevím.

nevím, mě se lepší líbí ty b-čkový, ale člvoěk si zvykne... a to sloučíte do jedný, nebo budou fungovat jenom tyhle stránky???

Datum: 14.12.2008

Vložil: martin

Titulek: diskuse

koukám, že na budilovskejch B stránkách vám diskuse jede stále a na těhle pěknejch novejch nic. tim neříkám, že výše uvedený jsou špatný. mám to v oblíbenejch asi dám váš odkaz i na ty kde se momentálně nacházím.......
jestli to teda nějak nebude vadit. čus a ať se daří zdravim z prahy. jo a hezký svátky všem

Datum: 15.12.2008

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: diskuse

Zdar Martine, na těchto stránkách je ještě spousta práce. Pořád s Ráďou čekáme na texty o jednotlivých družstvech, ale znáš to, co si neuděláš to neni. Další věc jsou fotky - je jich tolik, že dá strašně práce vybrat jich nějaký rozumný množství na stránky. Až tady bude všechno hotový, přesměru moje stránky na tyhle.
Měj se a doufám, že se uvidíme o svátkách v budilově.

Datum: 16.12.2008

Vložil: martin

Titulek: Re: Re: diskuse

jo jasný, těmhle věcem nehovim, ale každej říká, že to neni prdel
jinak funguju zde : https://msdh-chodov.blog.cz/
je mě jasný , že je fotek dost, fotografů je hodně, jen jsem je dal veřejně kdyby se tam někdo viděl a chtěl si to stáhnout do compu na památku nebo tak něco. mezi svátkama dorazim , musim vyvětrat maminu s budoucíma potomkama a současnýho potomka, teda potomkyni :-DDD

Datum: 18.12.2008

Vložil: Kaňour

Titulek: Re: Re: Re: diskuse

Ok, tak o vánocích pokecáme. Zajdem do hasičárny, máme danej na mašinu čtyřsvod, nově udělanej vozík a proudnice, tak to aspoň omrkneš;o).

Datum: 31.08.2008

Vložil: martin

Titulek: soutěž

tady je zbytek co nebylo na požárech
https://mates71.rajce.idnes.cz/Budilov_2008/

Datum: 08.08.2008

Vložil: Bára

Titulek: chvála

Tyhle stránky jsou moc pěkný!!!! moc moc chválim!!!!

Vyhledávání

Kontakt

SDH Budilov Radek Novotný
Budilov 38
384 81 Čkyně